Vezető – Mechanikus megmunkálás – Motorgyártás

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
5 évnél több
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

A motor fő egységeinek gyártása az Audi Hungaria motorgyártó szegmensei részére

Teljes körű szakmai és diszciplináris felelősség egy kb. 80-100 fős munkatársi létszámú területen

Felelősség a terület költségvetéséért, minőségi mutatószámaiért, darabszámaiért és termelékenységéért

Támogató területekkel (pl. logisztika, minőségbiztosítás) történő aktív, szoros együttműködés

A gyártósor működéséhez szükséges létszám- és programtervezés

Elvárások

Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség

Legalább 5 éves tapasztalat megmunkálással foglalkozó termelő vállalatnál

Gyártó / termelő területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat

Különböző gyártástechnológiák (finommegmunkálás, marás, fúrás, hónolás) ismerete és tapasztalat azok gyakorlatbeli alkalmazásában

A VDA minőségbiztosítási rendszer gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Méréstechnikai ismeretek

Terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés

Vállalkozói gondolkodásmód és vevőorientáltság

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »