Vállalati termékfejlesztési munkatárs

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

A Speciális Finanszírozás területünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatok

- A Széchenyi 2020 terv keretében meghirdetett Európai Uniós pályázatok, valamint egyéb, nemzeti forrásból finanszírozott gazdaságfejlesztési pályázatok és azok jogszabályi hátterének folyamatos monitoringja, naprakész ismerete,

- Az EU-s pályázatokhoz banki támogatás nyújtása a külső és belső ügyfelek részére

-Kapcsolattartás EU-s pályázatíró és tanácsadó partnerekkel

-EU pályázatokhoz kapcsolódó termékek fejlesztésében való részvétel

-Marketing anyagok, külső-belső prezentációk készítése

-Ügyfélmenedzserek oktatása

-A bankcsoport CEE ECC területeivel való együttműködés, koordináció, tapasztalatcsere

-EIF InnovFin termékgazda feladatok

-EU ügyletek és EIF InnovFin ügyletek riportolása

Követelmények, elvárások

-Felsőfokú gazdasági végzettség (minimum BA fokozat),

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban,

-Minimum 3 év banki vállalatfinanszírozási gyakorlat előnyt jelent,

-MS Office rendszerek ismerete (Word, Power Point, Excel),

-Az Európai Uniós pályázatok és jogszabályok ismerete előnyt jelent.

-Önállóság,

-Teljesítményigény, feladatorientáltság,

-Hatékony, precíz munkavégzés,

-Felelősségtudat,

-Magas szintű kommunikációs és prezentációs készség,

-Jó priorizálási és időgazdálkodási képesség,

-Komplex feladatok kezelésének képessége.

Munkavégzés helye: Budapest, V kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: szakértő

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Termékfejlesztés

Terület: Budapest