Üzleti elemző

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-a Richter, mint egyedüli független multinacionális magyar gyógyszercég hosszú távú stratégiájának előkészítésében és megvalósításában való részvétel;

-jövőbeli generikus portfólió kialakításának koordinálása;

-termékek licenc lehetőségeinek monitorozása, elemzése;

-licenc projektek értékelésének, tárgyalásának menedzsmentje.

Követelmények, elvárások

-közgazdasági és üzleti szemlélet, ez irányú végzettség (diploma, másoddiploma);

-generikus termékek projektmenedzsmentjében, elemzésében szerzett, legalább 2 éves gyakorlat;

-tárgyalóképes angol nyelvismeret;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Az ideális jelölt:

-kiváló kommunikációs készség és analitikus gondolkodásmód jellemzi;

-precíz, jó szervezői, elemzői készsége van;

-önálló munkavégzésre (projektek önálló koordinálása) alkalmas.

Előnyt jelent

-gyógyszeripari marketing tapasztalat;

-üzleti modellek és értékelési módszerek ismerete;

-ügyfelekkel/partnerekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

-tanulási lehetőség, szakmai fejlődési rendszer;

-stabil munkahely, részben rugalmas munkaidő beosztás;

-fiatalos csapatban való munkavégzés;

-béren kívüli juttatási rendszer.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát (bérigénye megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest