Üzemmérnök folyadék- és gázellátórendszerek területén

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Ipari gyáregységeket kiszolgáló technikai folyadék- és gázellátó rendszerek, valamint azok erősáramú elektromos rendszereinek és berendezéseinek (pl.: tartálypark: üzemanyagok, fékfolyadék, klímagáz,teljes földgázellátás,stb.) törvényi előírásoknak és szabványoknak megfelelően történő üzemeltetése.

-Üzemeltetési koncepciók kidolgozása, aktualizálása, optimalizálása. Pl.: tartalék alkatrész koncepció, megelőző karbantartási tervek, ellenőrzési tervek, eljárási- és munkautasítások, képzések.

-Tervezett és nem tervezett operatív üzemeltetési feladatok koordinálása és ellenőrzése (auditálása) külső szolgáltatókkal valamint közvetlen kollégákkal és társterületekkel.

-Új rendszerek tervezési és kivitelezési folyamatában aktív részvétel, az üzemeltetői szempontok képviselete.

Elvárások:

-Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség.

-Alapismeretek erősáramú villamos és/vagy robbanásbiztos rendszerek és azok vezérlési rendszereiben.

-Strukturált és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság.

-Német vagy angol nyelvtudás előny