Ügyfélszolgálati munkatárs

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Adminisztráció / asszisztencia
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet az ügyfélszolgálati főcsoportjába keres HATÁROZATLAN időre új munkatársat BUDAPESTRE az alábbi munkakörbe:

Partnerünk dinamikusan növekvő ügyfélállománya magas színvonalú szolgálásokat nyújt. Ha szívesen fogadja az ügyfelek hívását, szeret segíteni és örülne a folyamatos tanulásnak, akkor jelentkezzen!

Feladatok:

- telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása

- beérkező és kimenő hívások fogadása,

- Telebank szolgáltatás üzemeltetése

- pénzintézet által forgalmazott szolgáltatások mindennapi használata,

- Személyi Bankár Hálózatuk telefonos támogatása,

- ügyfeleik által kért módosítások rögzítése a számlavezető rendszerben, illetve nyomtatványokon,

- teljes körű információnyújtás és tanácsadás.

Elvárások:

- legalább fél éves személyes vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat (előny, ha pénzintézetnél szerzett),

- legalább középfokú végzettség,

- ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás,

- nyugodt és magabiztos kommunikáció,

- kiegyensúlyozott, szabálykövető és talpraesett személyiség,

- tanulásra és fejlődésre való nyitottság.

Amit megbízónk kínál:

- stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér,

- újonnan kialakított, multinacionális környezet,

- kiváló csapatszellem,

- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,

- fejlődési és előrelépési lehetőség,

- jól strukturált/több szintes karrierrendszer,

- fix, szabályozott munkaidő,

- vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an,

Munkavégzés helye: Budapest (V. kerület)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Állás megtekinthető a Pannonjob Kft. weboldalán