Ügyfélszolgálati Munkatárs

Cégnév: AEGON Magyarország Zrt.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Észak-pesti ügyfélszolgálati irodájába Ügyfélszolgálati Munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Thököly út 4.

Leendő munkatársunk feladatai:

ügyfélszolgálati feladatok ellátása,

teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel, a biztosítási és nyugdíjpénztári szerződésekkel kapcsolatosan,

az Aegon cégcsoport (Biztosító, Nyugdíjpénztár, Lakástakarékpénztár) termékeinek értékesítése.

Elvárások:

középfokú végzettség,

magas szintű MS Office ismeretek,

kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,

kitűnő problémamegoldó képesség,

ügyfélközpontú gondolkodás.

tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyként értékeljük:

felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,

biztosítási, vagy banki tapasztalat,

ügyfélszolgálati területen szerzett jártasság,

értékesítési központú gondolkodás.

Amit kínálunk:

minőségi munkakörnyezet,

teljesítménytől függően plusz jövedelem lehetősége.

Állás megtekinthető az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. weboldalán