Treasury munkatárs

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok:

-pénzügyi, tőkepiaci információk gyűjtése, elemzése, kiértékelése;

-a Társaság pénzügyi bevételeinek és kiadásainak operatív tervezése;

-a Társaság mindenkori likviditását biztosító treasury ügyletek végrehajtása;

-folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és befektetési partner bankokkal;

-napi szintű beszámoló készítése a pénzügyi menedzsment részére;

-egyéb treasury feladatok ellátása.

Követelmények, elvárások:

-felsőfokú gazdasági végzettség;

-tárgyalási szintű angol nyelvismeret;

-MS Office alkalmazásokban jártasság;

-pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés;

-csapatmunkára kész, nyitott és együttműködő személyiség.

Előnyt jelent:

-hasonló munkakörben szerzett egy-két éves gyakorlat;

-egyéb nyelv ismerete.

Kérjük, hogy szakmai életrajzát és motivációs levelét a referencia szám feltüntetésével és bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest