Toxikológus

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

A Richter Gedeon

Toxikológus

munkatársat keres

referencia szám: 30004651

Főbb feladatok:

-nem-klinikai toxikológiai kérdések szakértői és operatív kezelése;

-toxikológiai vizsgálatok tervezése, monitorozása;

-törzskönyvezési dokumentumok toxikológiai fejezeteinek elkészítése;

-biztonsági szakvélemények készítése;

-kockázatbecslések készítése.

Követelmények, elvárások:

-egyetemen szerzett természettudományos vagy élettudományos végzettség;

-toxikológai tapasztalat gyógyszerkutatás-fejlesztésben;

-magabiztos angol nyelvtudás (min. angol középfok „C”);

-jó szóbeli és írásbeli előadókészség magyarul és angolul;

-jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

-gyógyszerkutatási és fejlesztési gyakorlat.

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest