Toborzási specialista

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
Humán erőforrás / munkaügy
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatai:

-toborzás-kiválasztási folyamatok hatékony működtetése;

-hagyományos és alternatív toborzási csatornák használata, új toborzási csatornák felkutatása;

-a beérkező munkaerőigényről egyeztetés a vezetőkkel, interjúk és bértárgyalások lebonyolítása;

-belső és külső adatbázisok szűrése, fejvadászat, ha szükséges;

-állásbörzéken való részvétel;

-toborzás-kiválasztási folyamatokhoz tartozó adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, riportok és statisztikák készítése;

-toborzás-kiválasztási projektek folyamatos fejlesztése.

Elvárásaink:

-szakirányú felsőfokú végzettség;

-aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás;

-toborzási területen, lehetőleg ipari környezetben, vagy tanácsadói területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat;

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

-social media ismeretek (LinkedIn szakmai használat);

-párhuzamosan több feladat kezelésének képessége;

-rugalmasság;

-proaktív és dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

-változatos feladatok;

-lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre;

-kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka;

-folyamatos fejlődési lehetőség;

-elkötelezett, lendületes HR csapat;

-innovatív, hosszútávú, biztos munkahely;

-egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái.

-A kiválasztás során előnyt jelent a különböző research technikákban (networking, social media, fejvadászat) való jártasság.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék eljuttatni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Budapest