Toborzás-fejlesztési HR specialista

Cégnév: Bonafarm Zrt.
Szakterület:
Humán erőforrás / munkaügy
Szint:
5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Vállalat: Bonafarm Zrt.

Közvetlen felettes: Csoport HR Igazgató

Terület: HR

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakör célja

A fizikai és szellemi toborzás, illetve a munkáltatói márka területek koordinálása.

Felelősségi körök

• a toborzási és kiválasztási módszerek, folyamatok és eszközök folyamatos naprakészen tartása és fejlesztése, új lehetőségek felkutatása, a folyamatok hatékonyságának mérése,

• a toborzási rendszer és a karrier oldal megújítása, valamint a social media csatornákban rejlő lehetőségek kiaknázása,

• nem beválás és munkaerő vesztés értékelése (exit interjúk), a tapasztalatok visszaforgatása a toborzási és kiválasztási rendszerbe, szellemi exit interjúk újragondolása

• toborzási, fejvadász és munkaerő bérlési (betanított munkás, szakmunkás, segédmunkás) szolgáltatók tendereztetése, szerződtetése, megrendelések kezelése,

• kapcsolattartási modell kidolgozása a helyi munkaügyi szervezetekkel (kamarák, központok)

• be- és kilépési folyamatok fejlesztése (eszköz, jogosultság, oktatás stb.)új kollégák integrációjának fejlesztése, egységesítése (onboarding, mentoring),

• talent programok toborzási, kiválasztási folyamatainak tervezése, szervezése, pályázók szűrése

• munkáltatói márkaépítés támogatása,

• egyetemi kapcsolatok ápolása, bővítése, szakkollégiumok, tanulmányi versenyek szervezése, támogatása,

• gyakornoki rendszer kiterjesztése cégcsoport szinten,

• költség- és erőforrás-tervezés.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• felsőfokú szakirányú végzettség,

• minimum 5 év szakmai tapasztalat,

• társalgási szintenű angol nyelvtudás,

• nagy teherbírás és precizitás,

• proaktívitás, rugalmasság, csapatjátékosság,

• jó szervezőkészség,

• felhasználói szintű informatikai ismeretek (Microsoft Excel, Word, PowerPoint).

Állás megtekinthető a Bonafarm Zrt. weboldalán