Tesztmérnök

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar, Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Főbb feladatok

-Vasúti légellátó rendszerek és komponenseinek (kompresszor, légszárító) vizsgálata

-Tesztek és hozzá tartozó mérési rendszerek megtervezése és felépítése

-Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése

-Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal

-Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

Munkakör betöltésének feltételei

-Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronikai, villamos) végzettség

-Angol nyelvtudás

-Minimum 1-3 év tapasztalat, releváns mérnöki munkakörben

-Eredményorientált, rendszerető személyiség

-Analitikus gondolkodás

-Csapatmunkában való részvétel

-Munkakör betöltése során előnyt jelent

-Német nyelvtudás

-Vasúti tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító:    217

Pozíció pontos megnevezés:    Tesztmérnök

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű