Teszt mérnök

Cégnév: Euro One Számítástechnikai Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

Az EURO ONE Számítástechnikai Zrt. a Bravogroup Holding részeként meghatározó tagja hazánk legnagyobb árbevételű magyar tulajdonú infokommunikációs vállalatcsoportjának. A társaság a hagyományos hardverértékesítésen túl üzemeltetéssel, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldásokkal, valamint üzleti alkalmazások fejlesztésével is foglalkozik. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozó cég 25 éve tevékenykedik a szakmában, ezalatt stabil szakértői gárdát alakított ki, több mint 100 szakembert foglalkoztat, éves forgalma pedig közel 17 milliárd forint.

Feladatok

-Technikai dokumentációk értelmezése

-Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztterv, tesztelési forgatókönyv, tesztjegyzőkönyv, stb.)

-Tesztesetek készítése, futtatása, kiértékelése

-Jelentések készítése, hibamanagement

-Automatizált tesztelés tervezése

-Automatizált tesztelés végrehajtása: szkriptek írása, futtatása és karbantartása

-A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel

Elvárások:

-Legalább 2-3 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (automatizált tesztelés)

-Tesztelési módszertanok gyakorlati ismerete

-Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód, valamint jó problémamegoldó készség

-Precíz, pontos, önálló munkavégzés

-Együttműködési és jó kommunikációs készég

-Szkript írási és fejlesztési ismeretek

-Analitikus képesség, rendszerszemlélet

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

-Átfogó gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási területen

-Tesztelési területen használatos termékek gyakorlati ismerete

-ISTQB-tanúsítvány megléte

-Microsoft SharePoint valamely verziójában szerzett felhasználói, testreszabási vagy fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem+ cafeteria

-Folyamatos szakmai támogatás/képzés, vizsga lehetőségek

-Fejlődési és karrierlehetőség

-Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat (csapatépítő kirándulások, sportolási lehetőség)

-Rugalmas munkarend

-Gyümölcsnap hetente kétszer