Művezető

Cégnév: Bonafarm Zrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Csongrád
Állás leírása:

Vállalat:

Sole-Mizo Zrt.

Közvetlen felettes:

Termelésvezető

Terület:

Termelés

Munkavégzés helye:

Szeged

Munkakör célja

A szegedi üzem feldolgozó tevékenységének koordinálása a termelésvezető közvetlen irányítása mellett.

Felelősségi körök

• az üzem minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági követelményeinek, tűzrendészeti, üzembiztonsági, munkafegyelmi, munkavédelmi előírásainak és a gyártási utasításoknak a betartatása és betartása

• az üzem feldolgozó és csomagoló vonalainak irányítása, valamint a raktári anyagmozgások koordinációja, mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete

• belépő dolgozók, valamint az ismétlődő munkavédelmi és balesetvédelmi oktatások megtartása

• a termelési tervekben megadott termékeket megadott recepttúrák szerint a legjobb minőségben a kívánt mennyiségben és határidőre való legyártatása, a gyártási veszteség és egyéb selejtek normán belüli tartásával

• a pontos elszámolás érdekében a bizonylati fegyelem maradéktalan biztosítása

• a munkaerő területekre irányítása, átcsoportosítása a termelés zavartalansága és folyamatossága érdekében

• időszakos üzemi leltár pontos felvétele és egyeztetése

• a dolgozók jelenléti ívének pontos, napra kész vezettetése

• munkabaleset esetén intézkedés elsősegély nyújtásáról, orvosi ellátásáról és a munkabaleseti naplóba történő nyilvántartásról

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• felsőfokú élelmiszeripari végzettség

• vezetői készségek, rátermettség, megbízhatóság, önállóság

• 1-2 éves hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tejipari vagy élelmiszeripari szakmai és vezetői tapasztalat

• 3 műszakos munkarend vállalása

• felhasználói szintű számítógépes ismeretek