Termelési tesztmérnök (Referenciaszám: PJ5867)

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Fejér

Székesfehérvári, autóipari szektorban tevékenykedő elektronikai vállalathoz keresünk munkatársat Termelési tesztmérnök pozícióba

Feladatok:

- A kijelölt termelési gépek és berendezések folyamatos üzemének biztosítása,

- Termelési területre kerülő berendezések nyilvántartásba vétele (azonosítás, karbantartási terv)

- Géphibák azonosítása és javítatása, kapcsolatfelvétel a gyártóval,

- Hibák felismerése a gyártási folyamatban a termelési költségek csökkentése a termékminőség hosszú távú javítása érdekében,

- Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal,

- A feladatok dokumentálása (gépátvétel, gépfelszabadítás, javító intézkedés),

- Változtatások/ fejlesztések bevezetése, megfelelő minőségű (reprodukálható, visszakövethető) dokumentálása,

- Karbantartási program (CMMS) napi ellenőrzése, dedikált területek/gépek hibáinak állásidők kivizsgálása céljából

- Termelési eredmények napi felkövetése dedikált területre vonatkozólag (FPY)

- Kimutatások, analízisek készítése (FPY, MTBF, Pareto, )

- Folyamatos törekvés a kijelölt termelési eszközök megbízhatóságának növelésére. (FPY, állásidő minimalizálás)

Elvárások:

- Villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség

- Hasonló területen szerzett tapasztalat

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

- Mérő eszközök / rendszerek felépítésének és működésének ismerete

- MS office ismeret (Word, Excel, Poweroint)

- Minőségbiztosítási eszközök ismerete (8D, MSA, SPC)

- ISO TS 16949 szabvány ismerete, VDA szabvány ismerete

- CMMS (Gépmester)

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Állás megtekinthető a PannonJob Kft. weboldalán