Termelési műszakvezető

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest

Acélszerkezetek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó kelet-pest megyei partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- A termelési műszakban dolgozó 20 fős csapat irányítása

- Részleg dolgozóinak motiválása

- Termelési egység költséghatékonyságának javítása

- Egyedi gyártású acélszerkezetű termékek és berendezések gyártástervezése, gyártása

- Gyártás folyamatos felügyelete, problémák gyors és hatékony megoldása

Elvárások:

- Termelővállalatnál emberek irányításában szerzett tapasztalat

- Fémipari gyártástechnológiák (hegesztés, élhajlítás, plazmavágás) ismerete

- Műszaki rajzolvasási ismeretek

- Megbízhatóság, önállóság

Előny:

- Felsőfokú végzettség

- CAD-program ismerete

Munkavégzés helye:

- Sülysáp

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az kulcsar.viktoria@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.