Termékfejlesztő

Cégnév: Allianz
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti központjába, teljes munkaidős munkavégzésre keres termékfejlesztőt (digitális termékekhez).

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 140 000 munkatársa áll közel 86 millió ügyfele rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója.

2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, továbbá 2016-ban másodszor nyerte el a World Finance Global Insurance Award 2016 versenyen a legjobb magyar General Insurance Company 2016 címet.

Főbb feladatok

Az életbiztosítási termékek következő, digitális generációjának kifejlesztése

Az ügyfél és üzleti információk alapján versenyképes termékajánlatok kidolgozása a vállalat stratégiájával összhangban

A termékfejlesztések önálló menedzselése

A meglévő termékek egy részének menedzselése, a piaci változások és ügyféligények megváltozásának követése

Elvárásaink

Felsőfokú végzettség (gazdasági/jogi/aktuáriusi végzettség előny)

Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Legalább 3 évnyi tapasztalat pénzügyi termékek fejlesztésében vagy menedzsmentjében

Erős affinitás és preferáltan tapasztalat online technológiák üzleti alkalmazásában

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Kezdeményező és tettrekész hozzáállás

Eredményorientáltság

Előnyt jelent

Életbiztosítási termékfejlesztési tapasztalat

Kockázati életbiztosítások fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkatársainknak versenyképes jövedelmet, nemzetközileg élenjáró ismereteket, a folyamatos fejlődés lehetőségét és egy piacvezető nagyvállalat stabilitását nyújtjuk.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek, önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címen várjuk: karrier@allianz.hu