TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐI MUNKATÁRS

Cégnév: FHB Kereskedelmi Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

 az FHB Bankcsoport termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése telefonon keresztül,

 új ügyfelek akvirálása, ügyfélérték-növelés, termékhasználat ösztönzés,

 ügyfélmegtartást célzó hívások lebonyolítása.

Az ideális jelölt:

 legalább középfokú pénzügyi/gazdasági végzettséggel rendelkezik,

 teljesítmény-orientált,

 kommunikációs készsége és problémamegoldó képessége kiemelkedő,

 ügyfélközpontú szemlélettel bír,

 rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás jellemzi,

 hatékonyan dolgozik csapatban,

 nagy munkabírású,

 biztos számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

Az elbírálás során előnyt jelent:

 hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves banki/értékesítői tapasztalat,

 felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő pénzügyi/gazdasági felsőfokú tanulmányok,

 középfokú angol nyelvtudás.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével

juttassa el az allas@fhb.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.