Telefonos Ügyfélszolgálati munkatárs

Cégnév: FHB Kereskedelmi Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szakterület:
Értékesítés, Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

FŐBB FELADATOK

-a bank lakossági és kkv ügyfeleinek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése a bejövő hívások kezelése során,

-az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, a bank betéti- és hiteltermékeinek értékesítése, proaktív keresztértékesítés,

-az elektronikus termékekhez (bank-, hitelkártya, NetBank) kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása,

-a bank ügyfelei számára átfogó segítségnyújtás és pénzügyi tranzakciók végrehajtása,

-az ügyfélkérés és -probléma lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása

ÁLLÁS BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

-a megpályázott munkakörben banki tapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

-legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

-kommunikációs készsége és problémamegoldó képessége kiemelkedő,

-ügyfélorientált szemléletű,

-rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás jellemzi,

-hatékonyan dolgozik csapatban, nagy munkabírású,

-biztos számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

ÁLLÁS BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

-középfokú angol nyelvtudás.

-felsőfokú végzettség, vagy folyamatban levő pénzügyi / gazdasági felsőfokú tanulmányok

ÁLLÁS ADATAI

Állás azonosító:

672

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakterület:

Értékesítés Támogatás

Napi munkaidő:

Teljes munkaidőben