Távközlési szolgáltatási szakértő

Cégnév: MÁV-START Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Pozíció neve: távközlési szolgáltatási szakértő

Helység: Budapest

Terület: Informatikai biztonság és adatvéddelem

Foglalkoztatás formája: Határozott idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi

vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben

legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint

részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat

különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

- távközlési szolgáltatások eszközrendszerének hálózati szintű menedzselése és koordinálása

- szolgáltatási szintek definiálása és ellenőrzése

- költségmenedzselés biztosítása

- szakmai irányelvek és eljárások önálló kidolgozása

- társasági célok megvalósításának szakértői támogatása

- informatikai biztonsági rendszerek üzemeltetésének koordinációja

- incidensek, problémák, változások végrehajtása

- dokumentációs kötelezettségek ellátása

- szoros kapcsolattartás az üzemeltetői feladatot ellátó üzletágakkal

- statisztikák, elemzések készítése

- projektekben való konzultációs szintű részvétel

A munkakör betöltésének feltételei

- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség

- angol nyelv alapfokú ismerete

- irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

- 3 év szakterületen szerzett gyakorlat

Előnyt jelent

- informatikai hálózat üzemeltetési tapasztalat

- MÁV csoport által üzemeltetett biztonsági eszközök ismerete

- informatikai biztonsági eszközökben szerzett üzemeltetési tapasztalat

További információ

A pozíció betöltése határozott időre szól.

Bővebb felvilágosítást ad

Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Állás megtekinthető a MÁV-START Zrt. weboldalán