Talent - Rail Purchasing

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest

Azért hoztuk létre ezt a programot, hogy a céljaink megvalósításához tehetséges, elkötelezett kollégákkal erősítsük tovább csapatunkat beszerzés, költségelemzés és folyamatfejlesztés területeken. Csatlakozz Te is most induló Talent – Rail Purchasing Programhoz. Amit ajánlunk: 1,5 éves rotációs program a fent említett szakterületeken; rendszeres szakmai -, és készségfejlesztő képzések ; izgalmas és változatos feladatok; határozatlan idejű munkaszerződés; önálló, felelősségteljes munkavégzés; szakmai támogatás egy mentor személyében; versenyképes fizetés.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

-felsőfokú műszaki / gazdasági végzettséged van

-pályakezdő vagy, és szeretnél tagja lenni egy folyamatosan bővülő multinacionális vállalatnak

-kész vagy egy több szakterületet is átfogó munkakörben dolgozni;

-jól beszélsz angolul, esetleg németül is;

-kész vagy nemzetközi munkakörnyezetben dolgozni, van már ilyen irányú tapasztalatod;

-tudsz önállóan, precízen dolgozni, analitikus módon megközelíteni a feladataidat;

-kész vagy intenzíven tanulni és dolgozni az elkövetkező 1-2 évben

ÁLLÁS ADATAI

Állás azonosító:    181

Pozíció pontos megnevezés:    Talent - Rail Purchasing Program

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű