SZOFTVERFEJLESZTŐ

Cégnév: KUKA Robotics Hungária Ipari Kft.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest
Állás leírása:

Leendő feladataid

-A legújabb generációs robotvezérlés szoftverelemeinek fejlesztése,-

-Követelmények elemzése,

-Rendszerek tervezése, bővítése, módosítása, teljes körű fejlesztés keretében,

-Java, C#, .net és C++ programozás,

-Szoftverdokumentáció elkészítése,

-Unit tesztek elvégzése,

-Munkavégzés SCRUM team keretében.

Elvárásaink

-Szakirányú diploma (szoftverfejlesztő, villamosmérnök, matematikus, fizikus),

-Kommunikációképes angol és legalább alapszintű német nyelvtudás,

-Tapasztalat agilis szoftverfejlesztésben (SCRUM preferált),

-Java, C#, .net és C++ programnyelvek közül legalább kettő alapos ismerete, tapasztalat Unit tesztek elvégzésében,

-Önálló és megbízható munkavégzés,

-Rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem.

Előnyt jelent:

-Design pattern, UML és OOAD ismeretek,

-Team Foundation Server, Team City tapasztalatok,

-Real-time szoftverfejlesztésben szerzett ismeretek,

-Robottechnológiához kapcsolódó tapasztalat.

Amit kínálunk:

-Szakmai kihívások nemzetközi környezetben,

-Versenyképes jövedelem,

-Továbbképzések, tréningek,

-High-tech technológiák.

Munkavégzés helye: Taksony – Pest megye

Kezdés dátuma

mihamarabb