Szoftverfejlesztő – beágyazott rendszerek

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

FŐBB FELADATOK

-Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása

-Szoftver architektúra tervezés

-Kapcsolódó dokumentációk karbantartása, készítése

-A folyamatok fejlesztése

-Tesztkörnyezet tervezése, implementálása

-Szoftvertesztek tervezése és implementálása, végrehajtása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

-Villamosmérnöki, informatikai vagy programozói végzettség

-2-3 éves szoftver fejlesztési tapasztalat előny)

-Tapasztalat beágyazott szoftverek tervezése és/vagy tesztelése terén

-C programozási nyelv ismerete

-Angol és/vagy német nyelvtudás

-Kommunikációs készség, csapatmunka, utazási kedv

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

-Valósidejű operációs rendszerek és kommunikációs protokollok

-Profinet, CAN, TCP/IP stb.) ismerete

-Grafikus design eszközök ismerete

-Tesztelési módszerek ismerete

-Tesztautomatizálási területen szerzett tapasztalat