Szervizmérnök

Cégnév: Siemens
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Mik lesznek a feladataim?

§ Automatizált gyártó gépek üzemviteli karbantartásában,

hibaelhárításában való részvétel

§ Gyártó gépek tervezett karbantartásának tervezése

§ Karbantartási projektek bonyolítása, programok kidolgozása

§ Kritikus gépek felismerése, hibaanalízis, MTBF

§ Korszerű karbantartási rendszerek bevezetésének támogatása

§ Gépdiagnosztikák-mechanikus és vezérléstechnikai (SKF,

S7 PLC)

§ A karbantartás vezető közvetlen támogatása

§ Oktatások bonyolítása a karbantartók részére

§ Gépfejlesztések támogatása

§ Kapcsolattartás termelő berendezések gyártói szervizeivel

§ Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal

§ Költséghatékony karbantartás működtetése

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

§ Felsőfokú műszaki végzettség (gépész és villamos vagy

mechatronikai)

§ Karbantartásban szerzett több éves tapasztalat

§ PLC ismeretek, szabályzók, OP-k, frekvenciaváltók ismerete

§ Angol/német nyelvtudás szóban és írásban

§ Csapatjátékos, jó munkabírás

Amit nyújtunk:

§ Folyamatos szakmai továbbképzés lehetőségét

§ versenyképes jövedelemcsomagot

§ modern munkakörnyezetet

A munkavégzés helye:

Budapest, Rákóczi úti telephely

Kontakt:

A jelentkezés a pozíció megjelölésével az alábbi címen:

allas.hu@siemens.com