Szenior nagyvállalati ügyfélmenedzser

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac egyik legkiemelkedőbb Nagyvállalati területére munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok

-saját ügyfélportfolió kezelése

-ügyféltárgyalások menedzselése

-aktív akvizíció önálló ellátása, ajánlatok kidolgozása

-cross- sell termékértékesítés

-hitelezési tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátása: tárgyalás, ajánlat készítés, elemzés, előterjesztés készítés, előterjesztés képviselete döntéshozói bizottság előtt, szerződéskötési feladatok ellátása, hitel folyósítási feladatok ellátása, nyomon követés

-monitoring és review feladatok ellátása

-önálló felelősségvállalás 2. ranghelyi aláírással

Követelmények, elvárások

-felsőfokú közgazdasági végzettség

-tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

-felhasználói szintű MS Office ismeretek

-min. 5 éves vállalati finanszírozási területen eltöltött tapasztalat

-elemzési, kockázatkezelési ismeretek

-magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek

-nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság

-kiváló kapcsolatteremtő, tárgyalási készség

-sales technikák alapos ismerete

-ügyfél-orientált gondolkodás

-konfliktuskezelési képesség

-csapatszellem

-számviteli/ elemzői szemlélet

Munkavégzés helye: Budapest; V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: szakértő

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Finanszírozás

Terület: Budapest