Személyügyi referens - E-learning támogató

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

E-learning módszertanok bevezetése az oktatásban

Új képzési irányvonalak kidolgozása

E-learning tananyagfejlesztés

Meglévő oktatási koncepciók továbbfejlesztése e-learning tananyagokkal a szakképzés és a továbbképzés számára

LMS rendszer fejlesztése, üzemeltetése

Tananyagfejlesztési projektek koordinálása

Elvárások

Egyetemi/főiskolai műszaki, vagy pedagógiai végzettség

3 év tapasztalat elektronikus oktatási anyagok fejlesztésében

Jártasság e-learning rendszerek használatában

E-learning módszertani ismeretek

Nyitottság a digitális oktatási megoldások és eszközök iránt

Apple szoftverek (iBooks Author, iMovie, iPhoto, Book Creator) ismerete előny

Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban, angol nyelvtudás előny

Elemző és problémamegoldó képesség

Ügyfélorientáltság és stabilitás

Reflexió és rugalmasság

Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »