Számviteli gyakornok

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
Jelenleg még diák
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

3 hónapos határozott időtartamra teljes munkaidőben keresünk gyakornokot.

Főbb feladatok

A banki befektetések könyvelésével foglalkozó számviteli csapat munkájának támogatása; többek között számlafeldolgozás, könyvelés;

Anyavállalati pénzügyi adatszolgáltatási munkában történő részvétel;

Adatrögzítési feladatok;

Ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladatok ellátása

Követelmények, elvárások

Számvitel iránti érdeklődés;

Aktív hallgatói jogviszony

Angol nyelv ismeret;

Jó problémamegoldó készség;

Felhasználói szintű számítógépes ismeret, különösen Excel;

Precizitás, pontosság;

Rugalmasság

Amit kínálunk

szakmai tapasztalatszerzés

gyakornoki fizetés

jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest, V kerület

Foglalkoztatás jellege: gyakornoki munka

Pozíció szintje: gyakornok

Foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű

Terület: Budapest

Állás megtekinthető az UniCredit Bank Hungary Zrt. weboldalán