Szakács

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Vendéglátás / idegenforgalom
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest

Telki városában található négycsillagos Globall Hotel**** szállodába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

SZAKÁCS

Feladatok:

- Meglévő készletek, készételek felmérése

- A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása

- Különféle ételek elkészítése

- Az elkészült ételek ízlelése, tárolása, adagolása, tálalása a magas minőségi elvárásoknak megfelelően

Elvárások:

- Releváns szakmai végzettség

- 1 éves tapasztalat

- Megbízhatóság

- Önálló, proaktív személyiség

- Rugalmasság

Munkavégzés helye:

Telki

Amit megbízónk kínál:

- Bejelentett, hivatalos, teljes munkaidős foglalkoztatás

- Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli, változatos munkakör

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát Szabó Norbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a norbert.szabo@pannonjob.hu címre, vagy telefonon: +36 20 350 5734 Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Állás megtekinthető a Pannonjob Zrt. weboldalán.