Senior könyvelő

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

-Aktiv részvétel a zárási feladatokban (havi, negyedéves, éves zárás magyar számviteli törveny, illetve az IFRS előírások szerint)

-Zárások koordinálása az SSC partnerekkel

-Éves beszámoló előkészítése

-Könyvelési, szakmai témák egyeztetése a területekkel

-Belső szabályzatok, iránymutatások elkészítése és aktualizálása

-Folyamatban lévő projektek koordinálása és lebonyolítása, együttműködve más területekkel is

Elvárások:

-Szakirányu felsőfokú végzettség és mérlegképes regisztáció

-Legalább öt éves releváns szakmai tapasztalat, konszern tapasztalat előny

-IFRS ismeretek

-Magas szintű MS Office és SAP R/3 ismeretek

-Magas szintű német és angol nyelvismeret (irásban és szóban)

-Önálló, megbízható, felelősségteljes és strukturált munkavégzés

-Precizitás

-Csapatmunkára való képesség

-Jó problémamegoldó képesség