Senior Kontroller

Cégnév: Mercedes Benz Manufacturing Hungary Kft.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun
Állás leírása:

Feladatok:

  • Mercedes-Benz járművek önköltségszámítási folyamatainak kialakítása és koordinációja, végrehajtása különös tekintettel a személyi jellegű és a dologi ráfordításokra

  • Eredményeinek komplex elemzése, terv-tény eltérések meghatározása, adott esetben a költségek kedvezőtlen alakulásának előrejelzése

  • A tervezett gyárbővítés senior controlleri feladatainak ellátása.

  • Az önköltségek alakulásával kapcsolatos átláthatóság biztosítása az előkalkulációk keretében, a költségek alakulásának beépítése a stratégiai és az operatív tervezésbe

  • Az új gyárrésszel kapcsolatos éves stratégiai tervezési folyamat kialakítása és koordinációja

  • A számok magyarázata és bemutatása a felsővezetés irányába

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (közgazdász)

  • Releváns szakmai tapasztalat önköltségszámításban, és a tervezés és kontrolling területén

  • SAP és MS Office ismeretek (Excel és Power Point)

  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, jó meggyőző képesség, csapatba integrálódás készsége

  • Kiváló elemzőkészség

  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban

  • Magasfokú önállóság