Senior értékesítő

Cégnév: Euro One Számítástechnikai Zrt.
Szakterület:
Értékesítés
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok

-Önálló üzletfejlesztés – új ügyfelek és üzleti lehetőségek keresése az ipari, kereskedelmi, szolgáltatói szektorban

-Kapcsolattartás a szektorban működő üzletfelekkel, ügyféltalálkozók szervezése, üzleti tárgyalások bonyolítása

-Ajánlatok, prezentációk elkészítése, szerződések előkészítése, pályázati anyagok elkészítésének összefogása és az abban történő részvétel

-Üzleti lehetőségek nyilvántartása, negyedéves és éves üzleti tervek előkészítése

-Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekhez kapcsolódó projektekben érintett beszállítókkal

Elvárások:

-Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség

-A magyar informatikai piac átfogó ismerete: szereplők, trendek

-Legalább 5 éves informatikai értékesítői tapasztalat

-Átfogó informatikai termék és szolgáltatás ismeret

-Középfokú angol nyelvtudás

-Gyakorlat az MS Office szoftverek használatában (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

-Magabiztos fellépés

-Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség

-Ügyfélközpontúság

-„B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

-Meglévő kapcsolati tőke

-Szakmai referenciák

-Dinamikus személyiség

-Csapatorientált hozzáállás

-Kreativitás

-Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem + cafeteria

-Folyamatos szakmai támogatás/képzés

-Fejlődési lehetőség

-Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

-Gyümölcsnap

-Sportolási lehetőség