Rendszergazda

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatai:

-Informatikai rendszerek kliens oldali felügyelete, támogatása;

-Folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepciók készítése;

-Dokumentációk frissen tartása;

-Fejlesztési projektekben való részvétel, kapcsolattartás a fejlesztőkkel, vezetőkkel;

-Felhasználóktól beérkező kérések kezelése, hibák megoldása; felhasználók informatikai támogatása;

-CRM (orvoslátogatói) rendszerek felügyelete; riportok, statisztikák előállítása;

-Eszközök, általános irodai szoftverek supportja.

-Hálózati alapfeladatok elvégzése.

-SharePoint alkalmazások felügyelete, karbantartása, munkafolyamatok fejlesztése;

Követelmények, elvárások:

-Felsőfokú számítástechnikai végzettség (diploma);

-Jó SharePoint és Office ismeretek;

-Hardver-ismeret.

Az ideális jelölt:

-Ismeri a kliens oldali Microsoft termékeket (Windows 7, 8, 10, Office);

-Adatbázis kezelési ismeretekkel bír;

-Magas fokon ismeri az Excelt;

-Fejlett probléma megoldási, együttműködési készsége van;

-Kiemelkedő kommunikációs készséggel bír;

-Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés jellemzi;

-Precíz dokumentálási készséggel bír;

-Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is képes;

-Terhelhetőség, felelősségvállalás jellemzi;

-A határidőket betartja és betartatja

Előnyt jelent:

-A következők közül valamelyik rendszerrel szerzett tapasztalat: SQL lekérdezések / VBA / Moodle

-Microsoft SharePoint Foundaton/Designer 2010 vagy 2013-ban szerzett gyakorlat;

-angol nyelvismeret

-Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével és bruttó bérigénye megjelölésével szíveskedjék csatolni.

Munkavégzés helye: Budapest

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Budapest