Raktáros

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Beszerzés / logisztika
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Pest

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL, a XXIII. kerületi partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Raktáros

Feladatok:

- Raktári feladatok, konszolidáció, anyagmozgatás elvégzése

- Raktári műszakvezető helyettesítése, feladatok ütemezése, rögzítése SAP-ban

- Alkatrészek kigyűjtése, betárolása

- Magasraktári targonca magabiztos kezelése

Elvárások:

- Középfokú végzettség (érettségi)

- Új típusú gépkezelő jogosítvány + OKJ bizonyítvány (3324, 3313, 3312)

- 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

- Raktári területen szerzett tapasztalat

- Nagy munkabíró képesség

- Számítógépes ismeret, felhasználói gyakorlat

Munkavégzés helye:

- Budapest, XXIII. kerület

Amit megbízónk kínál:

- vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások;

- teljesítményprémium, jelenléti prémium;

- munkába járási és lakhatási támgoatás.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Horváth Mihály kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a mihaly.horvath@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36 20 229 6270 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Állás megtekinthető a PannonJob Kft. weboldalán