Raktárkezelő-kereskedelmi raktár

Cégnév: PannonJob Kft.
Szakterület:
Beszerzés / logisztika
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk nagytétényi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: Raktárkezelő-kereskedelmi raktár

Feladatok:

- a számítógépes rendelések kezelése, szállítások, és különböző anyagmozgatások előkészítése és rendszerbeli végrehajtása;

- felel a kiadott raktári kiszedések ütemezéséért, az ütemezés nyomon-követéséért. valamint a Cross-dock és agilis raktár működéséért.

- szakszerű, a GDP elveknek megfelelő dokumentum-kezelés, riportok készítése.

- felelős a termékcserék elkerüléséért, a hiteles adatszolgáltatásért, az előírások betartásáért.

- karantén és selejt raktár kezelése, eltérések adminisztrációja.

- kapcsolattartás a vevőszolgálattal.

Elvárásaink:

- legalább középfokú végzettség,

- legalább 2 éves tapasztalat raktározás területén;

- valamely vállalatirányítási/raktárkészlet kezelő rendszerben szerzett tapasztalat;

- elektromos vezetőüléses targoncára érvényes jogosítvány

- precizitás, rugalmasság;

- jó kapcsolatteremtő képesség.

Amit kínálunk:

- versenyképes alapbér és éves bónusz

- piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás

- szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

- kollektív élet- és balesetbiztosítás

- önkéntes nyugdíjpénztári tagság

- éves egészségügyi szűrőprogram

- kedvezményes sportolási lehetőség

- rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület

Foglalkoztatás módja: munkaerő-kölcsönzés, határozatlan idejű szerződéssel

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Darvas Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a csilla.darvas@pannonjob.hu címre illetve a (46) 320-283-as telefonszámon is érdeklődhet az állás iránt. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Állás megtekinthető a PannonJob Kft. weboldalán