Quality engineer ­ customer contac

Cégnév: Continental Hungaria Kft.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Pest
Állás leírása:

Leírás

Feladatai:

>    kapcsolattartás a vevőinkkel, vevői reklamációk kezelése, nyomon követése (vevői portálok használata)

> minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben (szükséges dokumentációk elkészítése, rendszerbe illesztése)

> minőségtervezésben való részvétel APQP szerint

> folyamatok optimalizálása, gyártástámogatás

> auditok során való közreműködés

> problémamegoldás minőségügyi eszközök és technikák alkalmazásával

Képesítés

Követelmények:

> műszaki felsőfokú végzettség és/vagy minőségirányítási szakirányú végzettség

> legalább 1 éves gyártási területen szerzett tapasztalat

> angol nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete

> stabil ISO 9001 ismeret (ISO/TS 16949 ismeret előny)

> haladó MS Office felhasználói ismeretek

> csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés

> jó kommunikációs készség, terhelhetőség

> folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:

> autóiparban szerzett tapasztalat

> Ford vagy Jaguar Land Rover vevői követelmények ismerete

> német nyelvismeret

> projektmenedzsment ismeret

Amit mi kínálunk

Amit a megbízó nyújt:

> Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

> Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag

> Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása naprakészt technológia mellett