Projektvezető

Cégnév: Euro One Számítástechnikai Zrt.
Szakterület:
Menedzsment / cégvezetés
Szint:
5 évnél több, Vezető pozíció
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-Microsoft technológiára épülő egyedi fejlesztési projektek teljes körű koordinálása, operatív irányítása önállóan

-Előrehaladás folyamatos ellenőrzése, rendszeres állapotjelentés készítése, szükséges projekt dokumentációk elkészítése

-A projekt folyamatának, erőforrás-szükségletének megtervezése és menedzselése, a prioritások kijelölése és végrehajttatása

-Ügyféligények megértése, lefordítása informatikai nyelvezetre

-Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelő, Alvállalkozó képviselőjével

-Rendszerek működésével kapcsolatos hibajelentések elemzése, a hiba elhárítása érdekében a folyamat módosítása, szükséges fejlesztések megfogalmazása

-Beérkező igények felmérése és specifikálása

-Fejlesztések átvétele, ellenőrzése, tesztelése, kiadása üzleti tesztelésre

-A felhasználói tesztelések támogatása

-Dokumentációk készítése

-Egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek kapcsolattartóival, vezetőivel

-A felhasználók oktatása, támogatása.

Elvárások:

-Tanácsadói attitűd

-Több éves, releváns szakmai tapasztalat projekt menedzsment területen

-Projektvezetési technikák, módszertanok ismerete

-Strukturált gondolkodás rugalmasság és eredményorientáltság

-Rendszerszemléletű gondolkodásmód

-Specifikáció készítésében szerzett tapasztalat (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése)

-Jó kommunikációs készség

-Precizitás, következetesség, alaposság

-Jó együttműködési készség

-Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció

-MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint, Project Visio) alapos ismerete

-Felsőfokú végzettség

-Jogosítvány.

Előnyt jelent:

-Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret

-Folyamat-, illetve rendszerszervezői tapasztalat (magas szintű rendszerszemlélet: összetett folyamatok részfeladatokra bontása, áttekintése)

-PMP vagy IPMA minősítés megléte

-Szoftverfejlesztői vagy rendszerszervezői múlt

-SharePoint tervezésében, bevezetésében szerzett tapasztalat

-Intranet megoldások bevezetésének koordinálásában szerzett tapasztalat

-Tesztelési módszertanok és keretrendszerek gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

-Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

-Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat (csapatépítő események)

-Versenyképes jövedelem

-Egészségtudatosság a mindennapokban (szervezett sportolási lehetőségek, gyümölcsnap, kirándulások)

-Hosszú távú munkalehetőség

-A jelentkezésekben a fizetési igényt kérjük megjelölni.