Projektvezető asszisztens

Cégnév: Romlex Company Kft.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Orosz
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok, munkák:

-Feladatok specifikációk összeállítása és megírása.

-Feladatok a feladat kezelőrendszerbe való feltöltése (JIRA).

-Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás.

-Projektvázlat megírása, az elkészült weboldalak átadása és úton követése.

-A projektek levezénylése, figyelembe véve a határidőket és az elkészült feladatokat.

-Kapcsolattartás a fejlesztők és az ügyfelek között.

-Elkészült munkát ellenőrzése, átvétele, buglista összeállítása.

-Projekt átadása és weboldal funkcionalitásának bemutatása a megrendelőnek.

-Kérésre havonta riport készítése az elvégzett és tervezett munkáról.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Weboldal készítési folyamatokban szerzett tapasztalat (min. 1 év)

-Analitikus szemlélet

-Ügyfélkapcsolati és projektvezetői területen szerzett tapasztalat

-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban

-A munkához való korrekt és elkötelezett hozzáállás

-Problémamegoldó képesség

-Stressztürés

-Microsoft Office Word, Excel magas szintű ismerete

Ami előnyt jelent:

Orosz nyelvtudás

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel

allas@romlex.hu e-mail címre várjuk.