Projektmérnök

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom

Feladatok

Az ellátott területen induló és zajló hálózatfejlesztési és –karbantartási, illetve az ügyfelek által megrendelt változtatásokra irányuló projektek átfogó koordinációja

Terepen végzett feladatok, pl. organizációs bejárások, munkaterület átadás, az alvállalkozók munkavégzésének ellenőrzése technológiai és munkavédelmi szempontból

Dokumentációs feladatok, pl. üzembe helyezések, engedélyeztetések, hálózaton történt változás, eNapló vezetése

Kártalanításokban való közreműködés

Kiviteli és vezetékjogi tervek ellenőrzése

Elvárások

Erősáramú villamosmérnök végzettség

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Műszaki ellenőri végzettség

B kategóriás jogosítvány

Ügyfélbarát hozzáállás, társszervezetekkel való együttműködés

Terhelhetőség

Proaktív, változásokra nyitott szemlélet

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán