Projektgazda

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Somogy
Állás leírása:

Projektgazda (Kaposvár/Siófok)

Feladatok

Részvétel organizációs bejáráson

Munkaterület átadások összehívása, dokumentálása.

Műszaki átadások összehívása, dokumentálása

Közreműködés a hálózati vagyonváltozások rendezésében

Üzembe helyezések dokumentumok elkészítése

Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási Rendszerek működtetésében

Kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek ellenőrzése, közreműködés tervzsürin

Kártalanításokba való közreműködés

Hálózat változások adatainak, dokumentumainak összegyűjtése, továbbítása a nyilvántartóknak

Saját munkaóra, gépjármű futás adatainak rögzítése, kontírozása

A vállalkozói munkavégzés rendszeres, technológiai szempontú ellenőrzése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése

A megépült hálózatok Üzemeltetési engedélyének rendezése.

Hulladékgazdálkodással kapcsolatos feladatok végrehajtása

Munkavédelmi ellenőrzés.

E-napló vezetése

Együttműködés az üzem szakterületeivel

Elvárások

Erősáramú villamos mérnöki (egyetemi/főiskolai) végzettség

WINDOWS és MS Office teljes körű használata

elektronikus levelezés és az SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete, szakma specifikus szoftverek ismerete

B kategóriás jogosítvány

Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül

Teljesítményközpontú működés

Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent a műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság megléte, valamint a villamos hálózatok kivitelezésében szerzett gyakorlat

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtekinthető az E.ON Hungária Zrt. weboldalán