Projektgazda (gáz)

Cégnév: E.On Hungária Zrt.
Szakterület:
Egyéb
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Fejér

Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. keres projektgazda munkatársat székesfehérvári munkavégzéssel: Projektgazda (gáz)

Feladatok

Ajánlatkészítés fogyasztói igénybejelentésre

Hálózatfejlesztési koncepcióval összhangban a tervezést megelőző és tervezés közbeni felmérések, egyeztetések lebonyolítása

Beruházási munkákhoz ajánlatkérés előkészítése, átadása a logisztika részére, részvétel a pályázatok elbírálásában

A beruházások előkészítésével, teljesítésével kapcsolatos jelentések, adatszolgáltatások összeállítása

Szerződéskötés előkészítése, projektnyitások kérése

Tervzsűrin közreműködés

Műszaki ellenőri feladatok elvégzése

Beruházási projektekben projektvezetői feladatok teljesítése

Műszaki átadás-átvételi eljárás lebonyolítása

Projektzárásokban történő közreműködés

Hálózati beruházásokkal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás, nyomonkövetés

Napi munka során a tevékenységre vonatkozó előírások ismerete és alkalmazása

A Minőségirányítási rendszer (MIR) alapkövetelményeinek napi szintű betartása

A szakmai tevékenységhez kapcsolódó Környezetközpontú irányítási rendszer (KIR) elvárások napi szintű betartása, eltérések jelzése a környezetvédelmi szakterület számára

A Munkahelyi Egészségvédelmi és Biztonsági Irányítási Rendszer (MEBIR) betartása

Az eltérések, balesetek, vagy veszéllyel járó helyzetek, állapotok jelentése a munkavédelmi szakterület felé

Elvárások

Szakirányú felsőfokú vagy középfokú szakképesítés (gépész, épületgépész, mélyépítő)

Műszaki szakképzettség, a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet szerint

Legalább 3 év szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

WINDOWS és MS Office teljes körű használata

Előny:

SAP ismeret

Műszaki ellenőri jogosultság a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet szerint

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

Állás megtenikthető az E.On Hungária Zrt. weboldalán