PROJECT KOORDINÁTOR

Cégnév: Qualysoft Informatikai Zrt.
Szakterület:
IT / telekommunikáció
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Egyik kiemelt lehetőségünkre keressük új munkatársainkat.

Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

A munkavégzés határozott idejű 10 hónapra szól.

Feladatok:

-1700 főt érintő migrációs projekt koordinációja

-Felhasználókkal való folyamatos kapcsolattartás

-Projekt terv összeállítása

-Felhasználói konfigurációk ellenőrzése a rendszerben

-Migrációval kapcsolatos adminisztráció elvégzése

-Adatbázis ellenőrzés, időpontotok egyeztetése

Elvárások:

-Folyékony angol nyelvtudás mind szóban mind írásban

-Office eszközök ismerete

-Jó kommunikációs képesség

-Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

-Project managementtel kapcsolatos ismeretek

ECDL vizsga

Amit nyújtani tudunk:

-Kiemelkedő fizetés

-Fiatalos, lendületes csapat

-Multinacionális, nemzetközi környezet

Ha szívesen oldasz meg problémákat, szeretsz kommunikálni és csapatban dolgozni, nálunk a helyed!

Várjuk jelentkezésedet az alábbi e-mail címen Attila.Schmidt@qualysoft.com.