Privát bankár

Cégnév: CIB Bank Zrt.
Szakterület:
Szakmai gyakorlat / diákmunka
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Fejér
Állás leírása:

A CIB Bank Zrt. Private Banking csapata

munkatársat keres székesfehérvári munkavégzéssel.

Főbb feladatok

-Pénzügyi-befektetési tanácsadás kiemelt vagyonnal rendelkező ügyfelek részére: Pontosan felméri az ügyfél igényeit, segíti az ügyfél befektetési és finanszírozási döntéseit, javaslatot tesz az ügyfél számára legmegfelelőbb portfolió kialakítására.

-Bank- és befektetési számlát nyit, kezel, felveszi az ügyfelek megbízásait, gondoskodik azok gyors és pontos végrehajtásáról.

-Új ügyfelek, források, vagyonkezelt portfoliók szerzése, a kezelt Private Banking portfolió növelése.

-Piaci változások nyomon követése.

Követelmények, elvárások

-2-3 év személyi bankár/befektetési bankár pozícióban szerzett tapasztalat,

-Felsőfokú gazdasági végzettség

-Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,

-Tőzsdei szakvizsga, befektetési ismeretek (VAP vizsga megléte előnyt jelent).

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Terület: Fejér megye