Prémium banki tanácsadó - Nagykőrösi út

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Pénzügy / biztosítás
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Angol, Német
Munkavégzés helye:
Budapest

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

-A potenciális ügyfélkör (minimum 5M HUF maximum 30M HUF megtakarítással vagy minimum 15M HUF hitel állománnyal rendelkező magánszemély ügyfelek) teljes körű kiszolgálása, különös tekintettel a megtakarítási és befektetési termékekre

-Akvizíciós tevékenység a potenciális ügyfélkörben,

-Aktív keresztértékesítés, a számla aktivitás fokozása

-Aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél elégedettség fokozása

Követelmények, elvárások

-Felsőfokú (preferáltan) szakirányú végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség

-Angol vagy német nyelvtudás előny

-Felhasználói szintű MS Office ismeretek

-2-3 év banki gyakorlat

-Értékpapír értékesítői tapasztalat

-Értékpapír jogi vizsga

-Pénz- és tőkepiaci tapasztalat, értékpapír jogi és piaci ismeretek

Előnyt jelent

-Jó kommunikációs és tárgyalási képesség

-Jó kapcsolatteremtő- és kapcsolattartó készség,

-Határozottság, lényeglátás

-Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés

-karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél

-hosszú távú stabil munkahely

-fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Befektetési tanácsadó

Terület: Budapest