PR Manager

Cégnév: UniCredit Bank Hungary Zrt.
Szakterület:
Marketing / média / reklám / PR
Szint:
2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Főbb feladatok

-Napi sajtókapcsolatok bonyolítása,újságírói megkeresések megválaszolásának megszervezése, sajtótájékoztatók, egyéb PR célú rendezvények szervezése a PR vezető irányításával

-Fenntarthatósággal és társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos tevékenységek szervezése

-PR-vezető helyettesítése

-A pozitív reputációt szolgáló rendszerek működtetése, kommunikációs részvétel reputációs kihatású projektekben

-Az UniCredit nemzetközi szervezetén belüli együttműködés

Követelmények, elvárások

-Felsőfokú szakirányú végzettség

-Minimum 4 év PR területen szerzett tapasztalat

-Minimum 2 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat

-Magas színvonalú, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

-kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek

-pro-aktivitás

-jó érvelési, meggyőzési készség

-jó problémamegoldó képesség

-kitartás, terhelhetőség

-határozott fellépés, önállóság

-jó együttműködési és kapcsolatteremtő képesség

-pontosság, alaposság

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Orientáció: Marketing, PR

Terület: Budapest