Pályakezdő közlekedésmérnök

Cégnév: MÁV-START Zrt.
Szakterület:
Mérnöki tevékenység
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Vas
Állás leírása:

Pozíció neve: pályakezdő közlekedésmérnök

Helység: Szombathely

Terület: Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)

Foglalkoztatás formája: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi

vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben

legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint

részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat

különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

Várjuk szakmai tapasztalat nélkül is, mert hiszünk abban, hogy a fiatalokban van a megújulás lehetősége!

Jelentkezz Pályakezdő diplomás programunkba, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol:

- értékelik a nyitottságodat a tanulásra,

- a folyamatok egy nagy és komplex rendszer részét képezik,

- a vasútszakmai specifikumokat, több év szakmai múlttal rendelkező szakértők adják át számodra,

- olyan szakmai különlegességekkel találkozhatsz, amelyek Magyarországon egyedülállóak,

- számítunk a benned rejlő tehetségre.

A munkakör betöltésének feltételei

Elvárásunk:

- Rendelkezz közlekedésmérnök (Bsc, Msc) diplomával

- A közlekedésmérnök diplomádat 2017. szeptember 30-ig szerezd meg. Amennyiben 2016-ban szerezted diplomádat, akkor

is jelentkezhetsz.

Előnyt jelent

- vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka

- egyéb vasúti képzettség, érdeklődés

Amit ajánlunk

- a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését,

- a MÁV-csoport tevékenységét bemutató orientációs programot,

- készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt,

- az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai

beilleszkedésed,

- választható béren kívüli juttatásokat,

- utazási kedvezményt

Bővebb felvilágosítást ad

Elek Emőke 1/511-4334 01/43-34

Állás megtekinthető a MÁV-START Zrt. weboldalán