Osztályvezető/ Bútor osztályok

Cégnév: Kika Lakberendezési Kft.
Szakterület:
Kereskedelem
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több, Vezető pozíció
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát,

mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.

Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük.

Munkatársat keresünk soroksári áruházunkba

teljes munkaidőben, az alábbi munkakör betöltésére:

Osztályvezető - Bútor területre

Feladatok:

• Ügyel az osztályon történő zökkenőmentes üzletmenetre

• Kb. 4-5 fős csoportot vezet, irányít és fejleszt

• Felel az osztályon lévő termékek kihelyezéséért, értékesítéséért

• Tevékenyen részt vesz az értékesítésben

• Felel a panaszok kezeléséért

• Kapcsolatot tart a képviselőkkel, felel a rendelésekért és készletgazdálkodásért

Elvárások:

• Középfokú végzettség

• Menedzsment ismeretek, vezetői készségek

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

• Üzleti/kereskedelmi gondolkodás és cselekedet (rendszerben való gondolkodás -, stratégiai-, teljesítmény- és minőségorientált gondolkodás)

• Szociális érzékenység (jó kommunikációs, empatikus és jó koncentrációs készség, önállóság, dinamikus személyiség, határozottság, nyitottság, együttműködő készség)

Amit nyújtunk:

• Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél

• Bejelentett bérezés: alapbér+osztályforgalom utáni jutalék, utiköltség-térítés, cafetéria rendszer

• Képzések, szakmai továbbképzések

• Karrierlehetőség

• Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2017.02.03-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Levelezési cím:

Kika Lakberendezési Kft. 1237 Budapest, Bevásárló út 6., Dráfi Gyula részére

E-mail cím: gyula.drafi@kika.com