Öntöző berendezés szerelő

Cégnév: KITE Zrt
Szakterület:
Agrár / mezőgazdaság
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, Vezető pozíció
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Győr-Moson-Sopron, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Állás leírása:

A KITE Zrt. Műszaki Főosztálya országos pályázatot hirdet

ÖNTÖZŐ BERENDEZÉS SZERELŐ

munkakörök betöltésére

Feladata:

-precíziós öntöző berendezések jótállási idő alatti és az azt követő szervizellátása,

-alkatrész szükséglet felmérése, jelentése,

-a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás.

Követelmények:

-középfokú erősáramú végzettség,

-felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),

-"B" kategóriás jogosítvány,

-megbízhatóság, pontosság,

-rugalmasság.

Előnyt jelent:

-mezőgazdasági gépszerelő, autószerelői végzettség,

-mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat,

-szervizterületen szerzett tapasztalat,

-angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

-versenyképes havi alapjövedelem,

-alapbéren felüli teljesítménytől függő plusz jövedelem,

-cafeteria-rendszer,

-céges autó, mobiltelefon, laptop,

-tapasztalt szakemberek segítségével teljeskörű betanítás,

-országos hírű cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

-Észak-Nyugat Dunántúli régió (Győr, Herceghalom),

-Közép-Magyarországi régió (Mezőtúr),

-Észak-Kelet Magyarországi régió (Nagykálló).