Műszakvezető

Cégnév: Bonafarm Zrt.
Szakterület:
Agrár / mezőgazdaság
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Baranya

Vállalat: Bóly Zrt.

Terület: Szarvasmarha ágazat

Munkavégzés helye: Csípőtelek

Munkakör célja

A csípőteleki tehenészeti telep munkafolyamatainak irányítása, dokumentálása.

Felelősségi körök

• Munkaterületén közvetlenül irányítja a telepi fizikai dolgozók tevékenységét, kiadja a feladatokat és ellenőrzi azok elvégzését

• Részt vesz a munkabeosztások elkészítésében

• Felügyeli a tömegtakarmányok gyártását és mintavételezését

• Tejkezeléshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl.: fejőház tisztaságának és fejőrendszer működőképességének ellenőrzése)

• Állatok kezelése az állatorvos utasítása alapján

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• Állattenyésztési irányultság

• Szakmai elkötelezettség

• Önálló munkavégzés

• A Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

• Legalább „B” kategóriás jogosítvány

• Vezetői tapasztalat

Mit kínálunk?

• Komoly szakmai kihívásokat, értékemelő feladatokat

• Hosszú távú munkalehetőséget

• Bejelentett, stabil, biztos állást

• Versenyképes jövedelmet és juttatásokat

• Fejlődési, továbbképzési lehetőséget

Állás megtekinthető a Bonafarm Zrt. weboldalán