Műszakvezető - Karosszériaüzem

Cégnév: Audi Hungaria Motor Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
2-5 év
Nyelv:
Német
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel négy különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség, amelyek közül kettő acél, kettő pedig alumínium felépítménnyel készül. A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé. Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége. Legyen Ön is részese a karosszériaüzem csapatának!

Feladatok

A szervezeti egységbe tartozó munkatársak szakmai és diszciplináris irányítása (25-50 fő)

Munkatársak szervezeti integrációjának támogatása

Munkaszervezés végrehajtása

Munkatársak képzése, képzési igény felmérése

Munkatársak munkájának értékelése AHM standardok alapján

A szervezeti egység céljainak elérése (minőség, mennyiség és költségcélok betartása, betartatása)

Napi együttműködés területi vezetőkkel, más műszakvezető kollégákkal

Szükség esetén korrekciós intézkedések bevezetése

Elvárások

Középfokú fémipari végzettség érettségivel

Középfokú német nyelvtudás szóban és írásban

Legalább 3 év vezetői tapasztalat gyártó területen

Járműipari érdeklődés vagy tapasztalat

Műszakba járásra való hajlandóság

Jó problémakezelő képesség

Rugalmasság, stressz-tűrő képesség

Jó szervezőkészség

Magabiztos, határozott fellépés

Érdekérvényesítő készség

Terhelhetőség

Eredményorientált, strukturált gondolkodás

Precizitás, minőségi munkavégzés

Német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

PÁLYÁZOM »