MŰSZAKI ELLENŐR

Cégnév: Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Angol
Munkavégzés helye:
Budapest
Állás leírása:

Feladatok:

-műszaki ellenőri tevékenység ellátása az érvényes jogszabályok és a szakmai előírások alapján;

-saját vagy idegen beruházásban megvalósuló munkák teljes körű műszaki és helyszíni ellenőrzése, bejárásokon való részvétel;

-tárgyalásokon való aktív részvétel;

-műszaki átadás-átvételi eljárás teljes körű lebonyolítása, jegyzőkönyvek kiállítása;

-próbaüzemek esetén együttműködés az üzemeltető osztállyal;

-tételes elszámolású munkáknál a benyújtott ajánlat műszaki tartalmának, felülvizsgálata, jóváhagyásra felterjesztése;

-számlák ellenőrzése, kifizetésre felterjesztése;

-idegen beruházások esetén a kivitelező ellenőrzése (tervek, engedélyek);

-útépítési munkálatok alkalmával az öntvények szintbehelyezési ellenőrzése és felügyelete, továbbá az ezekhez kapcsolódó elszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése;

-adatszolgáltatási feladatok teljesítése.

Elvárások:

-felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan építőmérnöki végzettség);

-MS Office programok (Excel, Word) magas szintű ismerete;

-eredményorientált, határozott, proaktív személyiség;

-strukturált, logikus gondolkodásmód;

-mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való készség;

-B kategóriás jogosítvány.

Előny:

- hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

-változatos, felelősségteljes munkakör;

-hosszú távú munkalehetőség.

-Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével az allas@fcsm.hu e-mail címre várjuk!