Minőségellenőr

Cégnév: Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft.
Szakterület:
Gyártás / termelés / ipar
Szint:
Pályakezdő / 0-2 év, 2-5 év, 5 évnél több
Nyelv:
Nem szükséges, Nem beszélek nyelveket
Munkavégzés helye:
Budapest

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Főbb feladatok

-Elsődarab átvétel

-Széria indítások

-Geometriai mérések

-Gyártásközi ellenőrzés

Munkakör betöltésének feltételei

-Méréstechnikai szakismeret

-Rajzolvasási ismeret

-Mérőeszköz ismeret

-Alapfokú felhasználói számítógép ismeret

-Gyakorlat forgácsoló terület minőségellenőrzésénél

-Pályakezdő szakirányú végzettség vagy min.2 év szakmai tapasztalat

-Alapvető forgácsolási ismeretek

-Rendszerszemlélet

-3 műszak vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

-Angol vagy német nyelv ismerete

-3D-koordináta mérőgép ismeret

Állás adatai

Állás azonosító:    89

Pozíció pontos megnevezés:    Minőségellenőr

Munkavégzés helye:    1238 Budapest, Helsinki út 105.

Munkaszerződés típusa:    Határozatlan idejű

Heti munkaidő:    40 óra